Muda ja teraapia

Hooli endast- ennetamine on kõige alus!

Hoolitsuste kategooria

 • Ravimuda-turba turjamassaaž

  30 min

  Kõigepealt kantakse turjale ravimuda turbasegu mähis. Ravimuda turbasegu on eriti võimas kooslus, viimased võimendavad üheskoos üksteise raviomadusi. Ravimuda turbaga kooslus on põletikke– ja valusid leevendav ning pingeid maandav. Hoolduse lõpetab Eesti ravimuda massaažikreemiga tehtav turjamassaaž, mis aitab vähendada valutunnet ja pikendab massaaži positiivset toimet. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  32 €
 • Massaaž Haapsalu ravimudaga

  60 min

  Massaaž Haapsalu ravimudaga on kooriva ja raviva toimega. Massaaž soodustab liigse vedeliku ja jääkainete eritumist kehast, elavdab ainevahetust, lõõgastab ja aitab ravida kroonilisi põletikke. Massaaži alguses pannakse seljale Haapsalu ravimuda mähis. Mähise ajal masseeritakse kogu keha klassikalise massaaži võtetega. Viimasena eemaldatakse mähis ja masseeritakse selg. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  50 €
 • Ravimuda-turba salendav kehahoolitsus

  75 min

  Keha kooritakse vetikakoorijaga ning seejärel kantakse kehale ravimuda turbasegu mähis. Ravimuda turbasegu on eriti võimas kooslus, viimased võimendavad üheskoos üksteise raviomadusi. Ravimuda turbaga kooslus on põletikke –ja valusid leevendav, pingeid maandav, ainevahetust kiirendav ning jääkained väljutav. Hoolduse lõpetab niisutava kreemiga tehtav kerge kehamassaaž. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  59 €
 • Seljahoolitsus ravimudaga

  45 min

  Selg kooritakse vetikakoorijaga ning seejärel määritakse seljale soojendatud ravimuda mähis. Mudamähis omab suurepärast nahka sügavpuhastavat ja koorivat toimet. Mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Seejärel tehakse seljale ravimuda massaažikreemiga kerge massaaž. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  42 €
 • Mudateraapia Haapsalu ravimudaga

  15 min

  Soe muda niisutab ja pehmendab nahka, kiirendab ainevahetust ning rakulist uuenemist, viib välja kehast liigse vedeliku ning jääkained. Samuti leevendab kroonilisi liigeshaigusi ja psoriaasi ning leevendab valusid. Mudateraapiat tehakse kogu kehale.

  Vali
  37 €
 • Soolakamber

  30 min

  Alla 3a lapsed tasuta. Soolakamber ehk haloteraapia on tõhus hingamisteede probleemide, astma, krooniliste nahahaiguste ja stressi ning üleväsimuse puhul. Klient istub seansi ajal soolakambris, kus mahedat valgust pakkuva soolalambi ja meeldiva muusika saatel hingab sisse kambrisse pihustatavat imepeent soola-aerosooli.

  Vali
  5-10 €
 • Mäevahaga soojendus

  15 min

  Mäevahaga soojendus on lokaalne soojaprotseduur, mis sobib hästi pinges lihaste lõõgastamiseks (näiteks enne massaaži) või valu ja põletiku leevendajana ning vereringe parandajana krooniliste liigeshädade puhul.

  Vali
  10 €
 • Automaatne vesimassaaž mudaekstraktiga

  15 min

  Mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Tänu E-vitamiini sisaldusele omab ravimuda tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Taastab kudede elastsuse ja tekstuuri, nahk saab tagasi oma sära ja elujõu.

  Vali
  21 €
 • Ravimuda, magneesiumi ja lavendliga jalgade keerisvann

  15 min

  Ravimuda vanniekstraktiga jalavann aitab parandada ainevahetust ja verevarustust kudedes, mille tagajärjel alanevad või taanduvad põletikulised ja traumaatilised protsessid. Ravimuda ja lisatud magneesium leevendavad lihaspingeid ja valu liigestes, lavendel aga mõjub rahustavalt.

  Vali
  15 €
 • Aparaatne füsioteraapia ja venitus

  10-20 min

  Pakume ultraheliravi, magnetravi, magnetlaserravi ja amplipulssi. Kasutuses on mehaanilised ja soojuslikud tegurid, millega mõjutatakse põletikulisi protsesse, parandatakse vereringet ning lihaste ja liigeste seisundit. Magnetravi sobib kuurina peale luumurdu. Venitusravi mõjub hästi kange selja, selgroolülidevahelise ketta väljavajumise ja nimme-ristluude radikuliidi korral.

  Vali
  10 €