Sündmused

Uudis!
07.03.2024

Saunarituaalideõhtu

“Naistepäevaks kauniks!” saunarituaalideõhtu. Kallid naised! Ootame teid osa saama saunarituaalidest, kus kuumus sulatab mured ja mitmekesised saunaprotseduurid toovad esile teie loomuliku ilu. Lõõgastuge! Jättes kõik pinged ukse taha ja lubage naeratusel tulla oma näole.

Loe edasi

20 € Hind
08.03.2024

Vaikne spaa

Puhka ennast välja argipäeva rutiinist – lõõgastu rahulikus ja vaikses spaas. Reedene hilisõhtue spaa annab sulle võimaluse siseneda nädalavahetusse juba puhanud tundega. Usu meid, eemaldudes linnamürast, tunned, kuidas aeg jääb hetkeks seisma.

Loe edasi

29 € Hind
Uudis!
08.03.2024

VÄLJA MÜÜDUD! Komöödiaetendus õhtusöögiga – “Eesti mees ja tema naine” Sepo Seeman

Komöödiaetendus õhtusöögiga Sepo Seeman “Eesti mees ja tema naine”. Tükk keskendub Eesti mehe ja naise suhetele. Lisaks naerule ja heale tujule ootab sind imemaitsev õhtusöök, kus peaosades puhtad ja värsked maitsed Läänemaalt, Blu Holm resto peakoka Karina Kaasiku poolt.

Loe edasi

64 € Hind
Uudis!
22.03.2024

Elav muusika Blu Holm restos – Aleksandra Vainokivi duo

Särtsakas pop- ja kergem jazz kahe andeka noore muusiku esituses. Aleksandra Vainokivi on noor ja võimekas laulja. Koos kitarristiga esitatakse vanemaid ja uuemaid palasid nii eesti- kui ka inglise keeles. Sind ootavad puhtad ja värsked maitsed Läänemaalt.

Loe edasi

19.04.2024

Elav muusika Blu Holm restos – Helena Mäe duo

Ootame sind elava muusika õhtule. Hubase olemise loob muusikaga Helena Mäe duo. Repertuaari kuulub: kergem jazz, kaunid ballaadid nii Eestist kui ka kaugemalt, vanad head pop-laulud, bossanovad, swingid ja natuke rock’n’rolli.

Loe edasi

01.06.2024

Suvised üritused Haapsalus

Suvine Haapsalu pakub lisaks ilusale loodusele, merele ja promenaadile ning armsatele linnatänavatele mitmeid huvitavaid kultuuri- ja meelelahutussündmusi. Kui oled Haapsalusse puhkama tulemas, siis võid kindel olla, et midagi toredat on alati toimumas.

Loe edasi