Sündmused

Uudis!
06.10.2023

Aeg iseendale vaikses spaas

Puhka ennast välja argipäeva rutiinist – lõõgastu rahulikus ja vaikses spaas. Reedene hilisõhtue spaa annab sulle võimaluse siseneda nädalavahetusse juba puhanud tundega. Usu meid, eemaldudes linnamürast, tunned, kuidas aeg jääb hetkeks seisma.

Loe edasi

25 € Hind
Uudis!
13.10.2023

Vägev saunarituaalide õhtu

Tule ja naudi vägevaid saunarituaale! Meie professionaalsete ja kogenud juhendajate Elari ja Krista mõnusad saunarituaalid loovad elamusi nii kuuma leili armastajatele kui ka lõõgastuse ning vaimuturgutuse otsijatele.

Loe edasi

25 € Hind
Uudis!
13.10.2023

Kontsert-õhtusöök – Johanna Randmann ja Jaanus Saks

Ootame sind kontsert-õhtusöögile! Hubase olemise loovad muusikaga Johanna Randmann ja Jaanus Saks. Kaunis meeleolumuusika loob õige miljöö ja meeleolu õhtusöögiks. Sind ootavad puhtad ja värsked maitsed Läänemaalt, Blu Holm resto peakoka Karina Kaasiku poolt.

Loe edasi

65 € Hind alates
Uudis!
23.10.2023

Koolivaheaeg Hestias

Elamusterohke koolivaheaeg spaas! Pakume lastele vahemikus 23. – 27.10.2023 vahvaid tegevusi koos rõõmsameelse ning kreatiivse mängujuhiga. Meisterdame, vaatame multikaid, mängime, laulame ja tantsime kitarri saatel ning teeme glitter tätoveeringuid ja õhupallifiguure. Vanematel võimalik samal ajal võtta hetk endale.

Loe edasi

27.10.2023

Elav muusika Blu Holm restos – Viivika Viickberg 27.10 ja 10.11

Lummava häälega Viivika on särav artist, kelle esituses kõlavad värskelt ja isikupäraselt nii tuntud rocki- ja kantrilood kui ka kaunid pop-ballaadid. Sind ootavad puhtad ja värsked maitsed Läänemaalt.

Loe edasi

24.11.2023

Elav muusika Blu Holm restos – Mattias & Miikael Haamer

Hubase olemise Blu Holm restos loob muusikaga Mattias & Miikael Haamer. Vendade duona mängitakse ja lauldakse mõnusaid tuntud laule, mille saatel saab aega veeta kas tantsides, kuulates, õhtusööki või sõprade seltskonda nautides.

Loe edasi

Uudis!
14.12.2023

Jõulupidu, mis jääb meelde…

Meeleolukaim jõulupidu Haapsalus!
Märgi endale kalendrisse 14. detsember, sest meeleolukas JÕULUPIDU saab toimuma just sel kuupäeval! Jõulupeole ootame sõpruskondasid, ettevõtteid või sind, kes sa soovid lähedaste, heade tuttavate või kolleegidega enne jõulusaginat korraks aja maha võtta ja lihtsalt nautida mõnusat olemist. Peaesinejana astub lavale ansambel Reminders!

Loe edasi

549 € Hind alates