Saunad

Lõõgastav & kadakane

Meie lõõgastussaun on täiuslik kombinatsioon auru- ja leilisauna kooslusest. Saun on mõõduka kuumuse (60˚C) ja niiskusega. Saun sobib eriti kõigile neile, kes ei pea lugu kõrgest temperatuurist ja soovivad soojas saunas lihtsalt lõõgastuda ja nautida kadaka aroomi. Sauna seinas on kasutatud naturaalset kadakapuitu.

Kuum & meeleline

+75˚C on täpselt paras temperatuur, et lõõgastuda aromaatses merelises Soome saunas. Saun sobib hästi lõõgastumiseks, organismi vastupanu tugevdamiseks ja hingamisteede haiguste leevendamiseks. Soovitav saunatamise kestvus kuni 20 min. Saunast saad nautida vaadet akvaariumile ja basseinile.

 

Äkiline & kuiv

Kõrge temperatuuri (kuni 95°) ning keskmise õhuniiskusega saun, mis on eelkõige mõeldud tugevaks higistamiseks ja vihtlemiseks. Vihtlemine lõdvestab lihaseid ja parandab vereringet ning puhastab meeled. Vihtlemist alusta jalgadest ja liigu mööda keha pea poole. Igale laval käimisele peaks järgnema jahutamine külma veega. Soovitav saunatamise kestvus kuni 10 min.
Saunaviha saad osta lisaks, hind 5€.

Sool & muda

Madala temperatuuri (kuni 45°) ja kõrge õhuniiskusega aurusaunas hõõrutakse kogu keha tervendava soolaseguga. Masseerivate liigutustega hõõrutakse sool nahale, hoitakse seda 5-10 minutit, seejärel pestakse. Soe aur avab naha poorid, soolaga ülehõõrumine mõjub nahale kooriva hooldusena ja saunast väljudes tundub nahk tõeliselt siidine. Soolal on puhastav ning antibakteriaalne toime. Samuti saad soovi korral näole kanda mudamaski. Mudamaskil on sügavpuhastav ja rakkude uuenemist kiirendav toime ning meremuda ja meremineraalid niisutavad nahka kenasti. Soovitav saunatamise kestvus kuni 12 minutit.

Udune & niiske

Madal temperatuur (kuni 50°) ning 100%-lise õhuniiskusega aurusaun sobib suurepäraselt hingamisteede vaevuste (bronhiit, köha, häälekähedus, astma, külmetus) ning erinevate nahaprobleemide (psoriaas, allergilised lööbed, nahakuivus ja ketendamine) korral. Merelise kontsentratsiooniga soolaaur ja niiske kuumus puhastavad intensiivselt nahka ning muudavad selle pehmeks ja siidiseks. Soovitav saunatamise kestvus kuni 20 min.