Saunad

Merevaatega lõõgastussaun

Meie lõõgastussaun on täiuslik kombinatsioon auru- ja leilisauna kooslusest. Saun on mõõduka kuumuse (60˚C) ja niiskusega. Saun sobib eriti kõigile neile, kes ei pea lugu kõrgest temperatuurist ja soovivad soojas saunas lihtsalt lõõgastuda. Sauna seinas on kasutatud naturaalset kadakapuitu.

Aroomisaun

+75˚C on täpselt paras temperatuur, et lõõgastuda aromaatses Soome saunas. Saun sobib hästi lõõgastumiseks, organismi vastupanu tugevdamiseks ja hingamisteede haiguste leevendamiseks. Soovitav saunatamise kestvus kuni 20 min. Saunast saad nautida vaadet akvaariumile ja basseinile.

 

Äkiline leilisaun

Kõrge temperatuuri (kuni 95°) ning keskmise õhuniiskusega saun, mis on eelkõige mõeldud tugevaks higistamiseks ja vihtlemiseks. Vihtlemine lõdvestab lihaseid ja parandab vereringet ning puhastab meeled. Vihtlemist alusta jalgadest ja liigu mööda keha pea poole. Igale laval käimisele peaks järgnema jahutamine külma veega. Soovitav saunatamise kestvus kuni 10 min.

Muda-soola-aurusaun

Madala temperatuuri (kuni 45°) ja kõrge õhuniiskusega aurusaunasas hõõrutakse kogu keha tervendava soolaseguga. Masseerivate liigutustega hõõrutakse sool nahale, hoitakse seda 5-10 minutit, seejärel pestakse. Soe aur avab naha poorid, soolaga ülehõõrumine mõjub nahale kooriva hooldusena ja saunast väljudes tundub nahk tõeliselt siidine. Soolal on puhastav ning antibakteriaalne toime. Samuti saad soovi korral näole ja kehale kanda ka mudamaski. Mudamaskil  on sügavpuhastav, põletikulisi protsesse alandav ning rakkude uuenemist kiirendav toime. Soovitav saunatamise kestvus kuni 12 minutit.

Aurusaun

Madal temperatuur (kuni 50°) ning 100%-lise õhuniiskusega saun sobib suurepäraselt hingamisteede vaevuste (bronhiit, köha, häälekähedus, astma, külmetus) ning erinevate nahaprobleemide (psoriaas, allergilised lööbed, nahakuivus ja ketendamine) korral. Merelise kontsentratsiooniga soolaaur ja niiske kuumus puhastavad intensiivselt nahka ning muudavad selle pehmeks ja siidiseks. Soovitav saunatamise kestvus kuni 20 min.