Restoran

Blu Holm resto

Alati värske tooraine, puhtad maitsed ja värvilised road – tulemuseks on toit, mis on tulvil kontraste, kuid olemuselt rahulik ja harmooniline, just nagu eestlane isegi. Blu Holm resto mõnusalt hubane atmosfäär, hea muusika, päikeseloojangud ja maitserännakud pakuvad elamusi tervele perele. Tule ainult külla!

Oleme avatud:

E-P 12.00 – 22.00

Telefon: +372 472 4416
restoran.haapsaluspa@hestiahotels.com

Tutvu menüüga Reserveeri laud

 

Lesila

Lihtsalt mõnusa olemise paik hotelli südames. Valgusküllane, imelise merevaatega ning sume paik asub esimesel korrusel, kus hetkeks peatuda, nautida hõrk tordilõik, aromaatne kohv või klaasike veini. Ja puhkus võib jätkuda.

Oleme avatud:

P-N 9.00-22.00
R-L 9.00-23.00

Tutvu menüüga

Hommikusöök

Mitmekülgset ja maitsvat hommikusööki saab nautida mõnusalt avaras ruumis, taustaks mängimas meeldiv muusika ning aknast paistmas meri.

Hommikusöögimenüüs on traditsioonilised kuumad road: puder, pannkoogid, ahjuomlett, peekon, munad jne. Võileiva tegemiseks on kõike head ja paremat: juustu, vorsti, köögivilju, kala ja ei puudu ka vürtsikilu ning palju muud. Lisaks puuvilju, müslit, erinevad kodumaiseid krõbinaid, jogurtit, saia, leiba ja mahla. Erilise tähelepanu oleme pühendanud meie meisterkondiitrite poolt valmistatud võrratutele kookidele ja hommikukohvile – võta latte, cappuccino või must kohv – kõik on valmis!

Hommikusööki pakume:

E-R 7.00-10.00
L-P 7.30-11.00
Riigipühad 8.00-11.00

Majavälisele külalisele 18 € /inimene. Lapsed (6-14 a) 10 €.

Vaata galeriid