Kuupakkumine

Oktoober on ilukuu. Näohoolitsusega kaasa kingitus!

Sügis on õige aeg pehmendada suve jäetud jälgi näonahale, et lõõskava päikese poolt tekitatud kortsukesi ning ebaühtlast nahatooni siluda. Sügisene näonaha turgutus on oluline, et mitte lasta talvistel miinuskraadidel ja suurtel välis- ja toatemperatuuri vahedel liiga näonahka mõjutada. Koostöös Eesti juhtiva nahahooldusbrändiga D’DIFFERENCE oleme arendanud välja looduslikud näohoolitsused erinevate nahatüüpide ja naha vajaduste jaoks.

Oktoobris saab iga näohoolitsusega valida endale kingituseks kas 5D Rejuvenating näomaski 7 ml või 5D Golden Beauty näomaski 7 ml. Kingituse väärtus on 9.50 €.

Vali näohoolitsus

Milline mask kingituseks valida?

Oktoobris saab iga näohoolitsusega valida endale kingituseks kas 5D Rejuvenating näomaski 7 ml või 5D Golden Beauty näomaski 7 ml. See on suurepärane kodune lisahoolitsus, mis aitab pikendada salongihoolitsuse tulemust. Olenemata sellest, millise maski te valite, jätkub ühest pakist kaheks hoolitsuskorraks. Kandke geeljas mask näole ja kaelale, nahaga kokkupuutel muutub geel vahuks ja maski tulebki nahal hoida senikaua kuni vaht püsib (olenevalt naha seisukorrast 10-15 minutit). Seejärel peske nägu leige veega puhtaks ja nautige ühtlast ja säravat jumet ning heas toonuses ja niisutatud nahka.

5D Rejuvenating näomask teeb naha väga klaariks! Lisaks ahendab poore, kiirendab rakkude uuenemist, aeglustab vananemisilminguid ja tõstab naha niiskussisaldust.

5D Golden Beauty näomask jätab nahale kuldse sädeluse! Lisaks ahendab poore, kiirendab rakkude uuenemist, stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ja tõstab naha niiskussisaldust.

Millal maski kasutada? See puhanud välimus ja heas toonuses nahk, mis tekib tänu mõnusale salongihoolitsusele, saab kaheks kuni kolmeks päevaks tänu näomaskile lisa“süsti“. Saate valida, kas soovite salongiilu pikendada või teha maski mõnel muul hetkel kui nahk on kurnatud, aga see välja paista ei tohi.

D’DIFFERENCE tooted