Mereline lõõgastustuba viiele meelele

Meie heaoluspaa viiele meelele orienteeritud lõõgastustoas astud korraks välja oma igapäevaelust, annad puhkust nii meeltele kui ka vaimule. Ruum on ideaalne pelgupaik, et võtta aeg iseendale ning tajuda ümbritsevat.

Nägemine

Mereteematikast lähtunud ikebaanad rahustavad meeli ja need aitavad sul paremini tunnetada mereläheduse ilu ning omapärasust.

Kuulmine

Vibroakustilise teraapiaga tegelev Ivar Vinkel on salvestanud merehääled panga all, mis on parim vahend sinu eest hoolitsemiseks sõbralikus ja hoolivas keskkonnas. Meie valitud loodushelid sobivad sügavaks lõdvestamiseks, uinutamiseks ning kuulmistundlikkuse suurendamiseks. Pehme, soe ja mõjus heli,  mille läbi on võimalik jõuda rohkem tasakaalu ja võimalik enda ning ümbritsevaga paremini hakkama saada.

Kompamine

Kompamiseks on meil olemas zen-aiad. Käeliseks tegevuseks on liiva ja kividega disainitud zen-aed, kus saab rehaga liivale mustreid joonistada või endale sobival viisil kive ümber paigutada. Lülita ennast välja oma mõtete rägastikust ja taju oma kohalolekut siin ja praegu. Samuti on olemas zen-aed jalgadele, milles on erineva suuruse ja tekstuuriga merekivid, mis võimaldavad kogeda ravitoimega punktmassaaži. Zen-aiad vähendavad suurepäraselt stressi ja tõstavad heolutunnet.

Haistmine

Haistmismeele ergutamiseks on meil lõõgastustoas kasutusel kodumaised kadakaviirukid. Kadaka suitsul on teaduslikult tõestatud antibakteriaalsed omadused. Kadakasuits puhastab energiat, hoiab viirused eemal ning leevendab ärevust. Juba vanadel aegadel on vanarahvas on uskunud, et kadakas soosib head ja peletab kurja.

Maitsmine

Maitsemeeltele pakume lõõgastustoas detoks-vetikateed, mis on meeldiv segu traditsioonilistest taimedest ja põhjamaisest vetikast. See aitab õrnalt, kuid tõhusalt kehal väljutada jääkaineid ja taastada tervislikku tasakaalu. Tee sisaldab rikkalikult antioksüdante, parandab su enesetunnet, soodustab seedimist ja aitab tõsta energiataset.