Nägu

Tulemuslikud ja lõõgastavad hoolitsused nii naistele kui meestele

Hoolitsuste kategooria

 • Niiskusmaraton näole

  30 min

  Näohoolitsus on inspireeritud SKIN FLOODING trendist, kus nahk valatakse üle niiskusega. Hoolitsuses kasutatavad tooted on erinevate tekstuuridega ja koostisained erinevate molekulmõõtudega, et pakkuda niiskust kogu naha pinna ja epidermise ulatuses.   Rohkem infotVähem infot

  Vali
  40 €
 • Gua Sha kividega näomassaaž

  60 min

  Sobib igale vanusele ja nahatüübile. Hoolitsus sisaldab näo puhastamist, naha koorimist pinguldava, Furcellaria Lumbricalis vetikaekstrakti ning taimset tüviraku ekstrakti sisaldava näokoorijaga. Gua Sha näomassaaž teostatakse jojoba balsamiga, millele on lisatud Alqvimia vananemisvane seerum. Massaaž parandab näonaha verevarustust, vähendab kortse ja aknest tingitud armide nähtavust. Massaaži käigus vähenevad tursed ning tumedad silmaalused, leevenevad lihaspinged. Hoolitsuse kinnitab CARE&FIX FACE MIST näoudu, mis annab näonahale uue värskus tunde.

  Vali
  55 €
 • Vetikates on väge (sisaldab näorullikutega massaaži)

  45 min

  Sobib kõikidele nahatüüpidele, puhastab ja taasmineraliseerib nahka, taastab naha pH-taseme ja sünteesib proteiine. Hoolitsus sisaldab näo puhastamist, naha koorimist pinguldava Furcellaria Lumbricalis vetikaekstrakti ning taimset tüviraku ekstrakti sisaldava näokoorijaga, merevetika alginaatmaski, mis on rikastatud elektrolüütidega, et aidata nahal võidelda kuivuse ja väsimuse vastu ning toetada naha loomulikku kaitsebarjääri. Kosmeetik valib lähtudes nahatüübist kas noorendava või sära andva maski. Lõpetuseks kantakse näole toitev näokreem. Hoolitsus sisaldab kvartsist näorullikutega massaaži, mis parandab verevarustust, naha ainevahetust ning vähendab silmaaluseid turseid.

  Vali
  57 €
 • Ülahuule depilatsioon

  15 min

     

  Vali
  10 €
 • Lõua piirkonna depilatsioon

  15 min

     

  Vali
  10 €
 • Ripsmete värvimine

  20 min

   

  Vali
  10 €
 • Kulmude värvimine

  15 min

     

  Vali
  10 €
 • Kulmude korrigeerimine

  15 min

     

  Vali
  10 €
 • Kulmude värvimine ja modelleerimine

  30 min

     

  Vali
  15 €
 • Ripsmete ja kulmude värvimine ning modelleerimine

  40 min

     

  Vali
  23 €
 • Energia hoolitsus meestele

  30 min

  Kiire, tõhus ja koheselt värskendav. Hoolitsus sobib kõigile, kelle nahk on väsinud ja kuiv. Valitud tooted annavad silmaga nähtava efekti. Peale hoolitsust on nägu värske ja sile! Hoolitsus sisaldab naha puhastamist meestele mõeldud näopesugeeliga, naha koorimist surnud naharakkude eemaldamiseks, näomaski ainevahetuse parandamiseks ning kohese värskendava efekti andmiseks. Lõpetuseks kantakse näole seerum pooride ahendamiseks ning naha silumiseks ja niisutav näokreem.

  Vali
  38 €
 • Pehme hellitus tundlikule nahale (sisaldab näo-, kaela- ja dekolteemassaaži)

  60 min

  Tundlikule, õrnale, punetavale, niiskusvaesele nahale. Hoolitsusel on taastav ning rahustav mõju, nahk saab sügavuti niisutatud, toidetud ja hooldatud. Hoolitsusse on valitud kas täiesti lõhnavabad või väga väikese lõhna sisaldusega tooted. Hoolitsus sisaldab õrna naha puhastamist, näomaski naha hapnikutaseme tõstmiseks. Lõpetuseks kantakse näole rahustav  ja punetust vähendav seerum, milles on ühendatud B3 vitamiini, hüaluroonhappe ja taimse tüvirakuekstrakti jõud ning niisutav näokreem. Hoolitsus sisaldab näo-, kaela- ja dekolteemassaaži, mis teeb hoolitsuse eriti lõõgastavaks ja tõhusaks.    

  Vali
  57 €
 • Tõelise värskuse ja sära hoolitsus (sisaldab näo-, kaela- ja dekolteemassaaži)

  60 min

  Sobib väsinud ja kurnatud nahale. Naha uuendamine, trimmimine, värskendamine, joonekeste silumine ning pikaajaline niiskustaseme tõstmine. Hoolitsus sisaldab puhastust, naha koorimist näoessentsiga, kulla säraga näomaski kohese värskendava efekti andmiseks. Lõpetuseks kantakse näole seerum naha süvakihtide niisutamiseks ja toitev näokreem. Hoolitsus sisaldab näo-, kaela- ja dekolteemassaaži, mis teeb hoolitsuse eriti lõõgastavaks ja tõhusaks.

  Vali
  61 €
 • Igale nahatüübile sobiv Express hoolitsus

  30 min

  Kiire ja kohese tulemuse nautimiseks. Naha uuendamine, jume ühtlustamine, silumine, värskendamine ja pikaajaline niisutamine. Hoolitsus sobib ka teismelistele ning probleemse naha puhul. Kosmeetik jagab soovitusi koduseks hoolduseks. Hoolitsus sisaldab puhastust, naha koorimist hapetega koorijaga, näomaski jume ühtlustamiseks. Lõpetuseks kantakse näole sobiv näokreem.

  Vali
  38 €