Näojooga

Näojooga on ainulaadne treeningmeetod nooruslikuma ja säravama väljanägemise saavutamiseks. Treeni näol ja kaelal paiknevaid lihaseid, korrigeeri näomiimikat ning väldi teatavaid halbu harjumusi – see on võti kaunima ja rahulolevama iseendani!

Face Yoga Method näojoogameetodis lähtume teadmisest, et kogu keha on tervik ning lähtudes just sellest põhimõttest oleme virgutava näojooga tunni jaoks valinud spetsiaalsed harjutused, mille saad ilma raskusteta hiljem lisada ka oma igapäevasesse ilurutiini.

Et näojoogast maksimaalset kasu lõigata, alustame tundi rühi ning õla- ja kaelavöötme harjutustega. Seejärel ergutame kogu näo vereringet, tõstame otsmiku ja suururgad ülespoole ning venitame kaela kaunilt pikaks. Emotsioonid, mis valdavad sind hommikul, kujundavad kogu edasise päeva. Mõtle, “Ma olen suurepärane, ma armastan ennast ja maailma, mind ootab ees suurepärane päev”!

Näojooga toimub E-P kell 08.30 kestvusega 30 min Heaoluspaas, mis asub hotelli 1. korrusel ja meie hotellikülalisele on näojooga tasuta.