Beebiootel

Õrnad hoolitsused kahele

Hoolitsuste kategooria

 • Igale nahatüübile sobiv Express hoolitsus

  30 min

  Kiire ja kohese tulemuse nautimiseks. Naha uuendamine, jume ühtlustamine, silumine, värskendamine ja pikaajaline niisutamine. Hoolitsus sobib ka teismelistele ning probleemse naha puhul. Kosmeetik jagab soovitusi koduseks hoolduseks.

  Vali
  35 €
 • Tõelise värskuse ja sära hoolitsus

  60 min

  Sobib väsinud ja kurnatud nahale. Naha uuendamine, trimmimine, värskendamine, joonekeste silumine ning pikaajaline niiskustaseme tõstmine.

  Vali
  55 €
 • Pehme hellitus tundlikule nahale

  60 min

  Tundlikule, õrnale, punetavale, niiskusvaesele nahale. Hoolitsusel on taastav ning rahustav mõju, nahk saab sügavuti niisutatud, toidetud ja hooldatud. Hoolitsusse on valitud kas täiesti lõhnavabad või väga väikese lõhna sisaldusega tooted.

  Vali
  52 €
 • Ergutav, mereline hoolitsus

  60 min

  Sobib igale vanusele ja nahatüübile. Naha silumine, pooride ahendamine, niiskustaseme tõstmine, kerge ja mõnus trimmimine.

  Vali
  52 €
 • Klassikaline maniküür

  45 min - 55 min

  Klassikaline käte- ja küünehoolitsus, mis sobib nii meeste- kui ka naisterahvastele. Hoolitsuse vältel esmalt õlitatakse küünenahad, sellele järgneb vann, küünte kujundamine ning käte kreemitamine.

  Vali
  29-32 €
 • Klassikaline pediküür

  55 min - 65 min

  Hoolitsus algab aromaatse ja jalanahka pehmendava vahuvanniga. Seejärel toimub küünenahkade ja nahapaksendite töötlemine ning küünte kujundamine. Hoolitsuse lõpetab jalgade kreemitamine.

  Vali
  38-41 €
 • Pärnaõie kehahoolitsus tulevasele emale

  60 min

  Noorele emale mõeldud hoolitsus sisaldab õrna kehakoorimist nahale kasulikke õlisid sisaldava meresoola kehakoorijaga ja mõnusat kerget massaaži pärnaõie masaažikreemiga, mis on kõrge E-vitamiini sisaldusega ja rasvhapete rikas, mille tulemusena nahk muutub elastseks. Pärnaõis niisutab ja pehmendab nahka ning mõjub rahustavalt. Hoolitsuse lõpetuseks pakume tulevasele emale ürditeed.

  Vali
  47 €