Beebiootel

Õrnad hoolitsused kahele

Hoolitsuste kategooria

 • Näohoolitsus naistele

  Külma eest kaitsev näohoolitsus naistele

  60 min


  Kaasa kingitus!

  Nahka taastav, hellitav ja kaitsev hoolitsus vähendab naha kuivust, karedust ja punetust. Hoolitsusse valitud tooted on sobitatud nii, et need taastaksid räsitud naha elujõu ja valmistaksid selle ette toredateks jalutuskäikudeks karges Haapsalus. Hoolitsus sobib kõigile, kellel on kuiv ja tuhm nahk, väga sobiv neile, kes armastavad palju väljas viibida!

  Vali
  57 €
 • Klassikaline pediküür

  55 min - 65 min

  Hoolitsus algab aromaatse ja jalanahka pehmendava vahuvanniga. Seejärel toimub küünenahkade ja nahapaksendite töötlemine ning küünte kujundamine. Hoolitsuse lõpetab jalgade kreemitamine.

  Vali
  42-45 €
 • Klassikaline maniküür

  45 min - 55 min

  Klassikaline käte- ja küünehoolitsus, mis sobib nii meeste- kui ka naisterahvastele. Hoolitsuse vältel esmalt õlitatakse küünenahad, sellele järgneb vann, küünte kujundamine ning käte kreemitamine.

  Vali
  32-35 €
 • Pärnaõie kehahoolitsus tulevasele emale

  60 min

  Noorele emale mõeldud hoolitsus sisaldab õrna kehakoorimist nahale kasulikke õlisid sisaldava meresoola kehakoorijaga ja mõnusat kerget massaaži pärnaõie masaažikreemiga, mis on kõrge E-vitamiini sisaldusega ja rasvhapete rikas, mille tulemusena nahk muutub elastseks. Pärnaõis niisutab ja pehmendab nahka ning mõjub rahustavalt. Hoolitsuse lõpetuseks pakume tulevasele emale ürditeed.

  Vali
  52 €
 • Pehme hellitus tundlikule nahale (sisaldab näo-, kaela- ja dekolteemassaaži)

  60 min

  Tundlikule, õrnale, punetavale, niiskusvaesele nahale. Hoolitsusel on taastav ning rahustav mõju, nahk saab sügavuti niisutatud, toidetud ja hooldatud. Hoolitsusse on valitud kas täiesti lõhnavabad või väga väikese lõhna sisaldusega tooted. Hoolitsus sisaldab õrna naha puhastamist, näomaski naha hapnikutaseme tõstmiseks. Lõpetuseks kantakse näole rahustav  ja punetust vähendav seerum, milles on ühendatud B3 vitamiini, hüaluroonhappe ja taimse tüvirakuekstrakti jõud ning niisutav näokreem. Hoolitsus sisaldab näo-, kaela- ja dekolteemassaaži, mis teeb hoolitsuse eriti lõõgastavaks ja tõhusaks.    

  Vali
  57 €
 • Tõelise värskuse ja sära hoolitsus (sisaldab näo-, kaela- ja dekolteemassaaži)

  60 min

  Sobib väsinud ja kurnatud nahale. Naha uuendamine, trimmimine, värskendamine, joonekeste silumine ning pikaajaline niiskustaseme tõstmine. Hoolitsus sisaldab puhastust, naha koorimist näoessentsiga, kulla säraga näomaski kohese värskendava efekti andmiseks. Lõpetuseks kantakse näole seerum naha süvakihtide niisutamiseks ja toitev näokreem. Hoolitsus sisaldab näo-, kaela- ja dekolteemassaaži, mis teeb hoolitsuse eriti lõõgastavaks ja tõhusaks.

  Vali
  61 €
 • Igale nahatüübile sobiv Express hoolitsus

  30 min

  Kiire ja kohese tulemuse nautimiseks. Naha uuendamine, jume ühtlustamine, silumine, värskendamine ja pikaajaline niisutamine. Hoolitsus sobib ka teismelistele ning probleemse naha puhul. Kosmeetik jagab soovitusi koduseks hoolduseks. Hoolitsus sisaldab puhastust, naha koorimist hapetega koorijaga, näomaski jume ühtlustamiseks. Lõpetuseks kantakse näole sobiv näokreem.

  Vali
  38 €