Käed ja jalad

Päeva lõpetuseks sobivad lõõgastavad rituaalid!

Hoolitsuste kategooria

 • Klassikaline maniküür

  45 min - 55 min

  Klassikaline käte- ja küünehoolitsus, mis sobib nii meeste- kui ka naisterahvastele. Hoolitsuse vältel esmalt õlitatakse küünenahad, sellele järgneb vann, küünte kujundamine ning käte kreemitamine.

  Vali
  29-32 €
 • Luksuslik maniküür merekivimassaažiga

  65 min - 75 min

  Hoolitsuse vältel esmalt õlitatakse küünenahad, sellele järgneb vann, küünte kujundamine ja koorimine, niisutav mask ning kreemitamine. Hoolitsuse lõpetab käte lõõgastav massaaž kuumade merekividega.

  Vali
  39-42 €
 • Klassikaline pediküür

  55 min - 65 min

  Hoolitsus algab aromaatse ja jalanahka pehmendava vahuvanniga. Seejärel toimub küünenahkade ja nahapaksendite töötlemine ning küünte kujundamine. Hoolitsuse lõpetab jalgade kreemitamine.

  Vali
  38-41 €
 • Luksuslik pediküür merekivimassaažiga

  75 min - 85 min

  Hoolitsus algab aromaatse ja jalanahka pehmendava vahuvanniga. Seejärel toimub küünenahkade ja nahapaksendite töötlemine, küünte kujundamine, koorimine, niisutav mask ning jalgade kreemitamine. Hoolitsuse lõpetab jalgade lõõgastav massaaž kuumade merekividega.

  Vali
  45-48 €
 • Iluparafiin kätele

  30 min

  Nahka sügavalt niisutav, toitev, vereringet parandav ja küünevalle pehmendav hoolitsus. Parafiin sisaldab ka E-vitamiini ja rahustab ning leevendab nahaärritusi. Esmalt kooritakse käed ja seejärel pannakse sooja parafiini sisse, mähitakse kinnastesse ning antakse aega headel ainetel mõjuda ning lõõgastuda. Hoolitsuse lõpetab käte kreemitamine. Ei sisalda maniküüri ega küünte lakkimist.

  Vali
  23 €
 • Iluparafiin jalgadele

  30 min

  Nahka sügavalt niisutav, toitev, vereringet parandav ja küünevalle pehmendav hoolitsus. Parafiin sisaldab ka E-vitamiini ja rahustab ning leevendab nahaärritusi. Esmalt puhastatakse jalad kooriva kreemiga ja seejärel kastetakse sooja parafiini sisse, mähitakse sokkidesse ning antakse aega headel ainetel mõjuda ning lõõgastuda. Hoolitsuse lõpetab jalgade kreemitamine. Ei sisalda pediküüri ega küünte lakkimist.

  Vali
  25 €
 • Lõõgastav hooldus jalgadele massaažiga

  60 min

  Hooldus parandab vereringet jalgades, vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse ja annab jalgadele imeliselt kerge tunde. Hooldus on nauditavalt lõõgastav, sisaldades jalgade koorimist merelise koorijaga, mis sisaldab merevetikate ekstrakti ja mesilasvaha; massaaži erinevate aktiivainetega; 15–20 minutilist mähist ning seejärel vereringet stimuleerivat ja hellitavat massaaži. Ei sisalda pediküüri ega küünte lakkimist.

  Vali
  44 €
 • Ravimuda hooldus jalgadele massaažiga

  30 min

  Jalad kooritakse ning seejärel kantakse neile soe mudamask. Mudamask omab suurepärast nahka sügavpuhastavat, koorivat, niisutavat ja värskendavat toimet. Mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  32 €
 • Minimaniküür

  25 min

  Väikestele preilidele ja härradele (4.-12.a). Õrn küünte korrastamine ja vajadusel küünenahkade töötlemine. Kerge käte kreemitamine. Vanemate loal küünte lakkimine.

  Vali
  17 €
 • Minipediküür

  30 min

  Väikestele preilidele ja härradele ( 4.-12.a). Vahuvann, õrn küünte ja kandade töötlemine. Kerge jalgade kreemitamine. Vanemate loal küünte lakkimine.

  Vali
  19 €
 • Püsilaki eemaldamine

  Vali
  15 €
 • Klassikaline maniküür meestele

  45 min

  Klassikaline käte- ja küünehoolitsus, mille vältel esmalt õlitatakse küünenahad, sellele järgneb vann, küünte kujundamine ning käte kreemitamine.

  Vali
  29 €
 • Klassikaline pediküür meestele

  55 min

  Hoolitsus algab jalanahka pehmendava ja lõõgastava vahuvanniga. Seejärel toimub küünenahkade ja nahapaksendite töötlemine ning küünte kujundamine. Hoolitsuse lõpetab jalgade kreemitamine.

  Vali
  38 €
 • Küünte lakkimine

  Vali
  8 €
 • Laki eemaldamine

  Vali
  5 €