Käed ja jalad

Päeva lõpetuseks sobivad lõõgastavad rituaalid!

Hoolitsuste kategooria

 • Säärte või käsivarte depilatsioon

  15 min

     

  Vali
  21 €
 • Kaenlaaluste depilatsioon

  15 min

     

  Vali
  14 €
 • Jalgade depilatsioon

  30 min

     

  Vali
  32 €
 • Magneesiumimähis jalgadele ülakeha massaažiga

  45 min

  Hoolitsuse alguses kantakse jalalabast kuni reiteni magneesiumimähis. Viimane on puhas Eesti loodustoode ning mereveest toodetud magneesiumi mähise väljendunud efekt ilmneb juba pärast esimest hoolitsust. Naha kaudu imendudes omab magneesium lõõgastavat mõju närvisüsteemile, aitab kõrvaldada blokke ja lihaskrampe, pehmendab nahka, andes sellele terve välimuse ja ilu. Hoolitsus võimaldab teil täielikult unustada väsimuse, leevendab füüsilist ja emotsionaalset stressi, aitab lõõgastuda ja puhata. Mähise ajal teostab massöör ülakeha massaaži. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  45 €
 • Toitev ja taastav kätehoolitsus

  30 min

  Kiire ja tõhus hoolitsus kätele, mille vältel esmalt kooritakse aroomteraapilise koorijaga käed kuni küünarnukini ja seejärel kantakse kätele intensiivne mask, mis toidab ja hooldab kuiva, külmast kahjustatud ning stressis nahka. Peale maski imendumist hõõrutakse veel kergete massaaživõtetega mask sügavuti sisse ning hoolitsuse lõpetab värskendava ja vananemisvastase toimega vitamiiniseerumi pihustamine kätele. Hoolitsuse kestvus 30 min.

  Vali
  23 €
 • Klassikaline pediküür meestele

  55 min

  Hoolitsus algab jalanahka pehmendava ja lõõgastava vahuvanniga. Seejärel toimub küünenahkade ja nahapaksendite töötlemine ning küünte kujundamine. Hoolitsuse lõpetab jalgade kreemitamine.

  Vali
  42 €
 • Klassikaline maniküür meestele

  45 min

  Klassikaline käte- ja küünehoolitsus, mille vältel esmalt õlitatakse küünenahad, sellele järgneb vann, küünte kujundamine ning käte kreemitamine.

  Vali
  29 €
 • Laki eemaldamine

  Vali
  5 €
 • Püsilaki eemaldamine

  Vali
  15 €
 • Küünte lakkimine

  Vali
  8 €
 • Minipediküür

  30 min

  Väikestele preilidele ja härradele ( 4.-12.a). Vahuvann, õrn küünte ja kandade töötlemine. Kerge jalgade kreemitamine. Vanemate loal küünte lakkimine.

  Vali
  19 €
 • Minimaniküür

  25 min

  Väikestele preilidele ja härradele (4.-12.a). Õrn küünte korrastamine ja vajadusel küünenahkade töötlemine. Kerge käte kreemitamine. Vanemate loal küünte lakkimine.

  Vali
  17 €
 • Ravimuda hooldus jalgadele massaažiga

  30 min

  Jalad kooritakse ning seejärel kantakse neile soe mudamask. Mudamask omab suurepärast nahka sügavpuhastavat, koorivat, niisutavat ja värskendavat toimet. Mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  35 €
 • Lõõgastav hooldus jalgadele massaažiga

  45 min

  Hooldus parandab vereringet jalgades, vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse ja annab jalgadele imeliselt kerge tunde. Hooldus on nauditavalt lõõgastav, sisaldades jalgade koorimist merelise koorijaga, mis sisaldab merevetikate ekstrakti ja mesilasvaha; massaaži erinevate aktiivainetega; 15–20 minutilist mähist ning seejärel vereringet stimuleerivat ja hellitavat massaaži. Ei sisalda pediküüri ega küünte lakkimist.

  Vali
  43 €
 • Iluparafiin jalgadele

  30 min

  Nahka sügavalt niisutav, toitev, vereringet parandav ja küünevalle pehmendav hoolitsus. Parafiin sisaldab ka E-vitamiini ja rahustab ning leevendab nahaärritusi. Esmalt puhastatakse jalad kooriva kreemiga ja seejärel kastetakse sooja parafiini sisse, mähitakse sokkidesse ning antakse aega headel ainetel mõjuda ning lõõgastuda. Hoolitsuse lõpetab jalgade kreemitamine. Ei sisalda pediküüri ega küünte lakkimist.

  Vali
  27 €
 • Iluparafiin kätele

  30 min

  Nahka sügavalt niisutav, toitev, vereringet parandav ja küünevalle pehmendav hoolitsus. Parafiin sisaldab ka E-vitamiini ja rahustab ning leevendab nahaärritusi. Esmalt kooritakse käed ja seejärel pannakse sooja parafiini sisse, mähitakse kinnastesse ning antakse aega headel ainetel mõjuda ning lõõgastuda. Hoolitsuse lõpetab käte kreemitamine. Ei sisalda maniküüri ega küünte lakkimist.

  Vali
  25 €
 • Luksuslik pediküür merekivimassaažiga

  75 min - 85 min

  Hoolitsus algab aromaatse ja jalanahka pehmendava vahuvanniga. Seejärel toimub küünenahkade ja nahapaksendite töötlemine, küünte kujundamine, koorimine, niisutav mask ning jalgade kreemitamine. Hoolitsuse lõpetab jalgade lõõgastav massaaž kuumade merekividega.

  Vali
  49-52 €
 • Klassikaline pediküür

  55 min - 65 min

  Hoolitsus algab aromaatse ja jalanahka pehmendava vahuvanniga. Seejärel toimub küünenahkade ja nahapaksendite töötlemine ning küünte kujundamine. Hoolitsuse lõpetab jalgade kreemitamine.

  Vali
  42-45 €
 • Luksuslik maniküür merekivimassaažiga

  65 min - 75 min

  Hoolitsuse vältel esmalt õlitatakse küünenahad, sellele järgneb vann, küünte kujundamine ja koorimine, niisutav mask ning kreemitamine. Hoolitsuse lõpetab käte lõõgastav massaaž kuumade merekividega.

  Vali
  43-46 €
 • Klassikaline maniküür

  45 min - 55 min

  Klassikaline käte- ja küünehoolitsus, mis sobib nii meeste- kui ka naisterahvastele. Hoolitsuse vältel esmalt õlitatakse küünenahad, sellele järgneb vann, küünte kujundamine ning käte kreemitamine.

  Vali
  32-35 €