Vesi

Ilu, tervise ja hingelise tasakaalu säilitamiseks

Hoolitsuste kategooria

 • Veealune massaaž (manuaalne vesimassaaž)

  20 min

  Manuaalne veealune massaaž parandab vereringet, ainevahetust ja lihastoonust ning maandab stressi. Massaaži käigus masseerib massöör 0,6 - 1,5 atm. survega veejoa abil kogu keha, alustades jalgadest ja lõpetades kaela piirkonnas. Treeningujärgselt lõdvestab massaaž lihaseid, mis takistab piimhappe kogunemist, vähendab valu ja kiirendab taastumist.

  Vali
  24 €
 • Aromaatne punase veini vahuvann

  15 min

  Aromaatne punase veini vahuvann sisaldab punase veini ekstrakte ja viinamarjaseemnete õli, reguleerib kehakaalu ja parandab naha ainevahetust. Lisame ka vahuvanni orgaaniilist punast veini, mis taastab kollageeni ja naha elastseid kudesid. Punane vein sisaldab samuti polüfenoole, mis aitavad vältida naha tuhmiks muutumist ja taastavad loomuliku särava jume.

  Vali
  21 €
 • Automaatne vesimassaaž mudaekstraktiga

  15 min

  Mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Tänu E-vitamiini sisaldusele omab ravimuda tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Taastab kudede elastsuse ja tekstuuri, nahk saab tagasi oma sära ja elujõu.

  Vali
  21 €
 • Lõõgastav, ergutav ürdivann

  15 min

  Automaatne vesimassaaž parandab sarnaselt klassikalisele massaažile vereringet ja ainevahetust ning on üleüldise lõõgastava toimega. Automaatse vesimassaaživanni põhjas ja külgedel on düüsid, millest väljuvad surveveejoad masseerivad keha, vähendades lihaspingeid ja leevendades valu. Vannivesi sisaldab vastavalt kliendi soovile organismi taastavaid ja tervistavaid ürte.

  Vali
  18 €
 • Ravimuda, magneesiumi ja lavendliga jalgade keerisvann

  15 min

  Ravimuda vanniekstraktiga jalavann aitab parandada ainevahetust ja verevarustust kudedes, mille tagajärjel alanevad või taanduvad põletikulised ja traumaatilised protsessid. Ravimuda ja lisatud magneesium leevendavad lihaspingeid ja valu liigestes, lavendel aga mõjub rahustavalt.

  Vali
  15 €
 • Maasikalõhnaline vahuvann lastele

  15 min

  Maasikalõhnaline vahuvann, mis on tehtud suhkrust ja jahust ja maasikavahust...tiigrist ja konnast ja kutsikahännast...

  Vali
  16 €
 • Jugadušš ehk Charcot-dušš

  10 min

  Charcot-dušš on tugeva survega ja kahe suunatava veejoaga tehtav massaaž seisvale inimesele. Dušš on ergutav, parandab naha ja nahaaluste kudede verevarustust ja ainevahetust sobides selle tõttu ka tselluliidiraviks. Toimib hästi istuvast eluviisist tingitud turja- ja alaseljavaevuste leevendamiseks. Kombineeritult dieedi ja võimlemisega on dušš abiks kehakaalu langetamisel.

  Vali
  18 €