Meestele

Spetsiaalselt tugevama soo esindajatele

Hoolitsuste kategooria

 • Meestele käärilõikus

  30 min

     

  Vali
  20 €
 • Meestele masinalõikus

  30 min

     

  Vali
  15 €
 • Õla-ja kaelamassaaž meestele

  30 min

  Õla- ja kaelamassaaž on tõhus ja kiire leevendus stressis turjale, pinges õlgadele ja kaelale. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise pinge korral.

  Vali
  38 €
 • Klassikaline massaaž meestele

  25 min - 50 min

  Klassikaline massaaž kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult üla või alakehale. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  32-52 €
 • Klassikaline pediküür meestele

  55 min

  Hoolitsus algab jalanahka pehmendava ja lõõgastava vahuvanniga. Seejärel toimub küünenahkade ja nahapaksendite töötlemine ning küünte kujundamine. Hoolitsuse lõpetab jalgade kreemitamine.

  Vali
  44 €
 • Klassikaline maniküür meestele

  45 min

  Klassikaline käte- ja küünehoolitsus, mille vältel esmalt õlitatakse küünenahad, sellele järgneb vann, küünte kujundamine ning käte kreemitamine.

  Vali
  34 €
 • Jugadušš ehk Charcot-dušš

  10 min

  Kogu keha massaaž veejugadega, millega parandatakse lihaste toonust ning ergutatakse lümfitööd, mis on tõhus abimees tsellullidiga võitlusel. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  20 €
 • Massaaž Haapsalu ravimudaga

  60 min

  Massaaž Haapsalu ravimudaga on kooriva ja raviva toimega. Massaaž soodustab liigse vedeliku ja jääkainete eritumist kehast, elavdab ainevahetust, lõõgastab ja aitab ravida kroonilisi põletikke. Massaaži alguses pannakse seljale Haapsalu ravimuda mähis. Mähise ajal masseeritakse kogu keha klassikalise massaaži võtetega. Viimasena eemaldatakse mähis ja masseeritakse selg. Rohkem infotVähem infot

  Vali
  58 €
 • Põhjamaa pojad – kehahoolitsus meestele

  75 min

  Keha kooritakse kaldale uhutud puude lõhnalise kehakoorijaga, millega eemaldatakse surnud naharakud. Koorimisele järgneb lõõgastav kehamassaaž puidulõhnalise massaažiõliga, mis turgutab nahka ja kiirendab ainevahetust. Pärast hoolitsust õhkub Sinust maskuliinset energiat, enesetunne on suurepärane ning hoolitsuse tulemusena on Sul puhas, tõhusalt niisutatud ja toidetud nahk.

  Vali
  64 €
 • Energia hoolitsus meestele

  30 min

  Kiire, tõhus ja koheselt värskendav. Hoolitsus sobib kõigile, kelle nahk on väsinud ja kuiv. Valitud tooted annavad silmaga nähtava efekti. Peale hoolitsust on nägu värske ja sile! Hoolitsus sisaldab naha puhastamist meestele mõeldud näopesugeeliga, naha koorimist surnud naharakkude eemaldamiseks, näomaski ainevahetuse parandamiseks ning kohese värskendava efekti andmiseks. Lõpetuseks kantakse näole seerum pooride ahendamiseks ning naha silumiseks ja niisutav näokreem.

  Vali
  40 €