Lastele

Sinu esimene või juba mitmes spaakogemus?

Hoolitsuste kategooria

 • Pisipreili rabarberi juuksehoolitsus koos punutisega

  45 min

  Hoolitsuse alguses pestakse pisipreili juuksed rabarberi šampooniga, milles on aaloeekstrakt ning mis annab juustele värskust, läiget ja sära. Seejärel kantakse juustele looduslik rabarberi juuksemask riitsinusõliga, mis parandab juuksestruktuuri ja vähendab kahusust. Hoolitsuse lõpetab pisipreili valitud punutis juustele, millega lõõgastavat puhkust edasi nautima minna. Hoolitsuse soovituslik vanus kuni 15 eluaastat.

  Vali
  19 €
 • Juukselõikus lapsele

  30 min

  Lapsele vanuses kuni 10.a (k.a)

  Vali
  12 €
 • Minimaniküür

  25 min

  Väikestele preilidele ja härradele (4.-12.a). Õrn küünte korrastamine ja vajadusel küünenahkade töötlemine. Kerge käte kreemitamine. Vanemate loal küünte lakkimine.

  Vali
  17 €
 • Minipediküür

  30 min

  Väikestele preilidele ja härradele ( 4.-12.a). Vahuvann, õrn küünte ja kandade töötlemine. Kerge jalgade kreemitamine. Vanemate loal küünte lakkimine.

  Vali
  19 €
 • Soolakamber

  30 min

  Alla 3a lapsed tasuta. Soolakamber ehk haloteraapia on tõhus hingamisteede probleemide, astma, krooniliste nahahaiguste ja stressi ning üleväsimuse puhul. Klient istub seansi ajal soolakambris, kus mahedat valgust pakkuva soolalambi ja meeldiva muusika saatel hingab sisse kambrisse pihustatavat imepeent soola-aerosooli.

  Vali
  5-10 €
 • Lastemassaaž Roheline õun

  25 min

  Hoolitsuse soovituslik vanusevahemik on 5-12 eluaastat. Hell kehamassaaž lastele rohelise õuna palsamiga, mis mõjub lapsele lõõgastavalt ning annab energiat. Hoolitsus sobib hästi esimeseks spaakogemuseks. Nagu öeldakse "Õun päevas hoiab arsti eemal" ning sellest tulenevalt pakume ka meie väikestele spaatajatele hoolitsuse lõpetuseks vitamiinipommi.

  Vali
  21 €
 • Tutti-frutti kehahooldus

  15 min

  Hoolitsus on sobilik kuni 12 eluaastastele. Mmm...milline lõhn... Lapse keha kreemitatakse tutti-frutti kehapalsamiga kasutades kergemaid massaaživõtteid. Palsam toidab ja niisutab rikkalikult nahka ning annab sellele meeldiva lõhna. Hoolitsuse lõppedes ootab last pisike üllatus.

  Vali
  15 €
 • Maasikalõhnaline vahuvann lastele

  15 min

  Maasikalõhnaline vahuvann, mis on tehtud suhkrust ja jahust ja maasikavahust...tiigrist ja konnast ja kutsikahännast...

  Vali
  16 €